Cykl podcastów LUMEN 1 na 1, czyli prof. Łukasz Sułkowski o szkolnictwie wyższym z liderami zarządzania jest wprowadzeniem do siódmej edycji konferencji Leaders in University Management – LUMEN 2021, zaplanowanej na 23 i 24 kwietnia 2021 r.

W ramach cyklu podcastów, ukazane zostaną sylwetki doświadczonych menedżerów z obszaru szkolnictwa wyższego – od kanclerzy i rektorów indywidualnych uczelni, po przedstawicieli organizacji rządowych i pozarządowych. W dyskusjach postawione zostaną pytania o stan i perspektywę rozwoju sektora szkolnictwa wyższego w Polsce, a także sprawdzone rozwiązania i dobre praktyki zarządcze.

W kolejnych odcinkach wystąpią między innymi: prof. Grzegorz Mazurek (Rektor Akademii Leona Koźmińskiego), prof. Krzysztof Diks (były przewodniczący Polskiej Komisji Akredytacyjnej) oraz prof. Marek Kwiek (Dyrektor Centrum Studiów nad Polityką Publiczną UAM).

Podcast „LUMEN 1 na 1” będzie dostępny za pośrednictwem kanału YouTube i Spotify od 23 marca 2021 r. co drugi wtorek o g. 12:00, aż do jesiennej konferencji LUMEN 2021.

Link do podcastu z prof. Jerzym Woźnickim >>>

Więcej informacji na stronie >>>

 

 pcg lumen sulkowski zapro pojedyncze fb 1200x1200 v4