II webinarium: „Kształcenie zdalne, synchroniczne i asynchroniczne, z perspektywy odbiorców”, odbędzie się już w najbliższy czwartek (7 maja) o godzinie 13:30, a dotyczyć będzie kształcenia zdalnego na uczelniach. Organizatorem webinarium jest Fundacja Rektorów Polskich, w bliskiej współpracy z PCG Academia oraz z Instytutem Spraw Publicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Porozmawiamy między innymi o tym:

  • Jak uczelnie różnych typów i rozmiarów radzą sobie z zachowaniem ciągłości procesu kształcenia w dobie epidemii?
  • Jakie są wady i zalety, obecnie wykorzystywanego – interwencyjnego podejścia do prowadzenia nauki online? oraz
  • Jaki jest stan gotowości polskich szkół do prowadzenia wysokiej jakości kształcenia na odległość.

Uczestnikami najbliższego webinaru będą: dr inż. Kinga Kurowska-Wilczyńska (członek PKA i pełnomocnik Rektora PW ds. innowacyjnych metod kształcenia), dr Krzysztof Wojewodzic (Prezes firmy ESCOLA i ekspert ds. e-learningu i technologii mobilnych), Maciej Madziński - Dyrektor Operacyjny Akademii Leona Koźmińskiego. Moderatorem panelu będzie Magda Sochacka, dyrektor w firmie PCG Academia odpowiedzialna za partnerstwo strategiczne z firmą Blackboard oraz Prezes PCG Polska prof. Łukasz Sułkowski.

 Rejestracja i informacje

Udział w webinariach jest całkowicie otwarty i bezpłatny. Aby dokonać rejestracji wystarczy wejść na stronę: www.pcgacademiawebinaria.pl i wypełnić krótki formularz osobowy. Link umożliwiający udział w spotkaniu zostanie do Państwa przesłany w zwrotnej wiadomości e-mail. W razie pytań zapraszamy Państwa do kontaktu z Biurem Projektu pod numerem telefonu: 669 917 029.